Portada >  > Agenda

Agenda

14abr 12:00h
Banda Municipal de València
Sala Iturbi del Palau de la Música de València

Banda Municipal de València

26abr 19:30h
Orquestra de València i Spanish Brass
Sala Iturbi del Palau de la Música de València

Orquestra de València i Spanish Brass

02mai 10:00h
Masterclass Quatuor Tana
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Quatuor Tana

02mai 10:00h
Taller Ensems de Creació Sonora
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Taller Ensems de Creació Sonora

02mai 11:00h
L'Illa
Teatre Rialto

L'Illa

02mai 19:00h
Alicia Acuña i Raúl Cantizano - OYE AY YEO!
Hall Sala Iturbi del Palau de la Música de València

Alicia Acuña i Raúl Cantizano - OYE AY YEO!

02mai 20:00h
Neopercusión - Sippal Dobbal, Nádihegedüvel
Sala Joaquín Rodrigo del Palau de la Música de València

Neopercusión - Sippal Dobbal, Nádihegedüvel

03mai 11:00h
L'Illa
Teatre Rialto

L'Illa

03mai 12:00h
Masterclasss Elena Rykova
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclasss Elena Rykova

03mai 17:30h
Taula Rodona Llorenç Barber 70 anys
Trobades de ComposicióSala Martín i Soler del Palau de la Música de València

Taula Rodona Llorenç Barber 70 anys

03mai 18:30h
PERIPÈCIA Una exposició de partitures de Llorenç Barber
Sala Lucrecia Bori del Palau de la Musica de València

PERIPÈCIA Una exposició de partitures de Llorenç Barber

03mai 19:00h
Grupo Cosmos 21 - Microcosmos al voltant de Llorenç Barber
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Grupo Cosmos 21 - Microcosmos al voltant de Llorenç Barber

03mai 20:00h
Quatuor TANA - VOLTS
Sala Joaquín Rodrigo del Palau de la Música de València

Quatuor TANA - VOLTS

03mai 21:30h
Martí Guillem, Tomomi Adachi i Matt Pogo
Sala Joaquín Rodrigo del Palau de la Música de València

Martí Guillem, Tomomi Adachi i Matt Pogo

04mai 12:30h
Grup de metalls del Conservatori Superior de Música
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Grup de metalls del Conservatori Superior de Música "Salvador Seguí" de Castelló

04mai 19:00h
Solo Voices - Stimmung
Atri dels Bambús del Palau de la Música de València

Solo Voices - Stimmung

04mai 20:30h
OCAZ Grupo Enigma
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

OCAZ Grupo Enigma

05mai 11:00h
L'Illa
Teatre Rialto

L'Illa

05mai 18:15h
Jaap Blonk - Dr Voxoid's Next Move
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Jaap Blonk - Dr Voxoid's Next Move

05mai 19:00h
Imaginari Ensemble - Reich / Crumb project
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Imaginari Ensemble - Reich / Crumb project

05mai 20:30h
Solo Voices - Sotto Voce
Sala Joaquín Rodrigo del Palau de la Música de València

Solo Voices - Sotto Voce

06mai 10:00h
Masterclass Solo Voices
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Solo Voices

06mai 12:00h
Masterclass Natascha Nikeprelevic
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Natascha Nikeprelevic

06mai 20:00h
Ensemble Container - Generation Kill
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Ensemble Container - Generation Kill

07mai 10:00h
Masterclass Stefan Prins
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Stefan Prins

07mai 12:00h
Masterclass Aureliano Cattaneo
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Aureliano Cattaneo

07mai 17:00h
Taula Rodona Propietat intelectual
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Taula Rodona Propietat intelectual

07mai 19:00h
Natascha Nikeprelevic - Oracle
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Natascha Nikeprelevic - Oracle

07mai 20:00h
Schola Heidelberg
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Schola Heidelberg

08mai 16:00h
Taula Rodona AMEE
Trobades de ComposicióSala de Premsa de l'Institut Valencià de Cultura

Taula Rodona AMEE

08mai 20:00h
Ciklus Ensemble & Yelmo de Mambrino Teatre - Heart of Darkness
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Ciklus Ensemble & Yelmo de Mambrino Teatre - Heart of Darkness

09mai 12:00h
Masterclass Núria Andorrà
Conservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Núria Andorrà

09mai 20:00h
Ricardo Descalzo - Speaking Objects
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Ricardo Descalzo - Speaking Objects

10mai 12:00h
Masterclass Stefano Gervasoni
Trobades de ComposicióConservatori Superior de Música de València Joaquín Rodrigo

Masterclass Stefano Gervasoni

10mai 18:00h
Hanatsu Miroir & Accroche Note & Januibe Tejera - Moi Singe
Sala Matilde Salvador – Universitat de València LA NAU

Hanatsu Miroir & Accroche Note & Januibe Tejera - Moi Singe

10mai 20:00h
Núria Andorrà - Sol@
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Núria Andorrà - Sol@

10mai 21:00h
Stefano Gervasoni & Carlos Mena
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Stefano Gervasoni & Carlos Mena

11mai 10:30h
Taller XEnsems per a famílies - Metròpolis, Sonar i dansar la ciutat
Sala Matilde Salvador – Universitat de València LA NAU

Taller XEnsems per a famílies - Metròpolis, Sonar i dansar la ciutat

11mai 12:30h
Fukio Saxophonquartett
Sala Joaquín Rodrigo del Palau de la Música de València

Fukio Saxophonquartett

11mai 18:00h
Hanatsu Miroir & Accroche Note & Januibe Tejera - Moi Singe
Sala Matilde Salvador – Universitat de València LA NAU

Hanatsu Miroir & Accroche Note & Januibe Tejera - Moi Singe

11mai 20:00h
Vertixe Sonora - Flux
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Vertixe Sonora - Flux

12mai 12:30h
Taller Ensems de Creació Sonora
Trobades de ComposicióSala Joaquín Rodrigo del Palau de la Música de València

Taller Ensems de Creació Sonora

12mai 17:00h
XEnsems - Metròpolis
Trobades de ComposicióClaustre - Universitat de València LA NAU

XEnsems - Metròpolis

12mai 18:00h
Hanatsu Miroir & Accroche Note & Januibe Tejera - Moi Singe
Sala Matilde Salvador – Universitat de València LA NAU

Hanatsu Miroir & Accroche Note & Januibe Tejera - Moi Singe

12mai 20:00h
Grup Instrumental de València i Carola Schlüter
Sala García Navarro del Palau de la Música de València

Grup Instrumental de València i Carola Schlüter

Organitza

Coorganitza

Col·labora

culturarts generalitat valenciana

© Institut Valencià de Cultura

Plaça de l'Ajuntament, 17
46002 València

Ensems

Tel. +34 961 206 515
ensems@gva.es

Nota legal

Contacte express





Accepte les condicions i la
política de privacitat

Ensems

Utilitzeu l'etiqueta #Ensems per comentar i compartir a les xarxes socials les vostres experiències, impressions i sensacions als concerts del festival!

Ens trobem als concerts!

Sol·licitem el seu permís per a obtindre dades estadístiques de la seua navegació en esta web, en compliment del Reial Decret Llei 13/2012. Si continua navegant considerem que accepta l'ús de cookies. OK | Més info